Ocak Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
2019 yılı Gölcük Belediye Meclis Toplantısı Başkan Ellibeş başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantı başlangıcında konuşma yapan Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, ?değerli kardeşlerim yeni bir yıla daha girmiş bulunuyoruz. Cenab-ı Rabbim güzel ve mutlu bir yıl geçirmemiz diliyorum? dedi.
Orjinal Resim

Başkan Ellibeş’in başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda; Gölcük Belediyesi Genel Koordinatörü Nihat Abiş, Gölcük Belediye Başkan Yardımcıları İbrahim Tektaş, Levent Değirmenci, Kemal Kahraman, ve Belediye Meclis üyeleri hazır bulundu. 

GÜNDEM MADDELERİ OYLANDI

 

Toplantının ilk gündem maddesinde Denetim Komisyonu Seçimi yapıldı. Komisyona Berna Abiş, Hilmiye Gövez, Hüseyin Gencer, Yonca Yılmaz ve Muharrem Aydın, oy birliği ile seçildi. Sözleşmeli personel çalıştırılması oy çokluğu ile, sözleşmeli personel ödenecek net ücret tutarın belirlenmesi oy birliği ile kabul edildi. Geçici işçi vizeleri ve mevsimlik işçi vizesi oy birliği ile kabul edildi. Dolu memur kadrosu derece değişikliği, memur boş kadro değişikliği oy birliği ile kabul edildi. Değirmendere Topçular Mahallesi 474 Ada 1 parsel plan tadilatı teklifi komisyona havale edilmesi oy birliği ,ile kabul edildi. Türk Metal Sendikası ile Sanayi camii yaptırma için iş birliği protokolü imzalandı. Gölcük Yeni Sanayi Camii Yaptırma ve Yaşatma Derneği ile ortak hizmet projesi yapılmasını oy birliği ile kabul edildi. Son gündem maddesi ise Gölcük Çiftlik Spor Kulübü Derneği ile ortak hizmet projesi gerçekleştiğini belirti. Bu projede oy birliği ile kabul edildi.

 

YENİ SANAYİ SİTESİNİ KISA SÜREDE TAMAMLADIK

 

Kentsel Dönüşüm projesi kapsamında yapımı tamamlanarak anahtarları teslim edilen Yeni Sanayi Sitesi hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Ellibeş, “Biz gerçekten devrim yaptık. Çok zor bir projenin altına imzamızı atarak işimizi yaptık. Aslında işimizi kolaylaştıran konu ise yeni sanayi çarşımızın yerinin en güzel yerde olması ve 18 ay kısa bir süre içerisinde tamamlandı. Bu günde transferler başladı. Gerçekten esnaflarımız çok ama çok heyecanlıdırlar. Çünkü kışın çamuru yazın tozu bulunmayan bir yeni sanayimiz var. Eski sanayinin tahliye edilen yerler ise kepçemiz tarafından yıkımını başlattık. Tabi ki daha taşınamayan esnaflarımız var. Bunlar için zaten söz vermiştik kolaylık sağlamak için 10 ve 15 gün süre istediler. Bizde bu süreye evet dedik. Kısa bir süre içerisinde eski sanayimiz boşaldığında ilk kazmamızı vuracağız” dedi. Dilek ve temennilerin ardından sonra toplantı son buldu.

 


Diğer Resimleri

Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
 
| Haberi Paylaş |    
FaceBook ta paylaş friendfeed ta paylaş Twitter da paylaş Goggle da paylaş delicous da paylaş myspace da paylaş linkedin da paylaş mixx da paylaş digg da paylaş stumbleupon da paylaş xing da paylaş


Diğer Haberler
Havuz Yaz Konforuyla Hizmet Veriyor
Gölcük Belediyesinin Kavaklı mahal
Gölcük´te Temizlik Çalışmaları
Günlük yaşamımızda kentsel atıklar
Değirmendere Kapalı Pazar Yeri İnşaatı
Gölcük Belediyesi tarafından sokak
Thm Kış Konseri Gerçekleştirildi
Gölcük Belediyesi Konservatuarı Tü
Basın Onur Günü Kutlu Olsun
Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ell
Taekwondo Kuşak İmtihanı Yapıldı
Türkiye Taekwondo Federasyonu?nun
Sezer´den Başkan Ellibeş´e Nezaket Ziyareti
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Ba
Gölcük´te Parklar Işıl Işıl
Gölcük Belediyesi Park ve Bahçeler
Gölcük
Gölcük Tarihi ve Kültürü..
Gölcük´ün, tarihi gelişimine İzmit ve çevresinin de içinde bulunduğu, eski Yunanlılar ile Romalıların Bitinya (Bithynie) dedikleri bölge ile başlamak...
Kurumsal
Başkan
Belediye Hakkında
Başkan Yardımcıları
Belediye Meclisi
Basında Biz
Müdürlükler
Muhtarlıklar
Stratejik Plan
Performans Programı
Hizmet Standart Tabloları
Bilgi Hizmetleri
Dahili Numaralar
Beyaz Masa
Önemli Linkler
Belediye İletişim
İhalelerimiz
Dokümanlar
Gölcük Bülteni
Yüzme Havuzu Programı
İmar Planı Askıları
Gölcük
Fotoğraf Albümü
Gölcük Hakkında
Web Mail
Kurumların Web Adresleri
Gölcük Kaymakamlığı
Gölcük Kent Konseyi
Gölcük Devlet Hastanesi
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Site Haritası
Site Yönetimi Gölcük Belediyesi
Bilgi İşlem Müdürlüğü
İçerik Yönetim Sistemi (K7)